HAKKIMIZDA

silikonlubebek.com, 1998 yılına dayanan girişim & tecrübelerin devamı olarak 2010 yılında kurulmuştur. Cinsel sağlık ürünleri & yetişkin oyuncakları alanında faaliyet göstermekteyiz.

silikonlubebek.com, kaliteli malzemeyi profesyonel hizmet ile sentezlemeyi gaye edinmiştir. İhtiyacınız olan ürünlerin ev ve işyerlerinizde kullanıma hazır hale gelene kadar ki süreçte, kaliteli malzeme ve emeğin birleşimi ile görsel tasarımları sizlere sunuyoruz.

silikonlubebek.com, kalite, güven, rekabetçilik, teknolojik üstünlük, faaliyet alanı çeşitliliği gibi özellikleriyle geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir. Hizmet verdiği tüm alanlarda kalite ve müşteri memnuniyetini esas alıp, TSE standartlarına uygun hizmet veren iş ortaklarıyla çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ

Yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek, araştırma ve geliştirmeler yaparak sektöre yön vermek ve  topluma,  çevreye karşı sorumluluğunu bilerek manevi değerlere saygı duyarak kalitesinden asla ödün vermeyen bir anlayışla çalışmak…

VİZYONUMUZ

Sektörün geniş faaliyet alanında; müşteri memnuniyeti başta olmak üzere, ülke genelinde yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak ve sektöründe, müşterilerinin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, halkına gurur veren bir ulusal şirket olmak…

GÜNCEL HİZMETLERİMİZ

  • CİNSEL SAĞLIK ÜRÜNLERİ
  • YETİŞKİN OYUNCAKLARI
  • KOZMETİK ÜRÜNLERİ